За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Розробка антени аналізу для пеленгатора діапазону 1000-6000 МГц

Немає доступних мініатюр

Дата

2019

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Об'єкт дослідження. Процеси функціонування антен моніторингу у складі радіопеленгаційних комплексів. Предмет дослідження. Надширокосмугова антена моніторингу у складі радіопеленгатора. Мета роботи – розробка засобами комп’ютерного моделювання антени моніторингу для роботи у складі радіопеленгатора у смузі частот 1000-6000 МГц. Представлені результати комп’ютерного моделювання надширокосмуговї антени моніторингу радіопеленгатора у смузі частот 1000-6000 МГц засобами CAD AWRDE v. 14, на основі чого розроблена конструкція активної антени моніторингу. Область застосування – пеленгаторні системи та засоби радіомониторингу.

Опис

Ключові слова

антени радіомоніторингу, пеленгаторні антени, коефіцієнт підсилення антени, КСХН, CAD

Бібліографічний опис

Чернов В. С. Розробка антени аналізу для пеленгатора діапазону 1000-6000 МГц : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 125 Кібербезпека / В. С. Чернов ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2019. – 60 с.

DOI