За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Розробка інтелектуальної системи безпеки з використанням комп’ютерного зору

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2021

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Метою кваліфікаційної роботи є розробка інтелектуальної системи безпеки з використанням комп’ютерного зору. Огляд та порівняння подібних існуючих систем та розробка схеми власної системи. У ході виконання кваліфікаційної роботи потрібно розробити схему функціонування сучасної системи безпеки для відстеження загроз на основі технологій комп’ютерного зору, підібрати компоненти системи, реалізувати схему пристрою, розробити програмне забезпечення та провести тестування програмного забезпечення

Опис

Ключові слова

відеоспостереження, система безпеки, обробка зображень, ESP32, tensorflow

Бібліографічний опис

Волков Д. П. Розробка інтелектуальної системи безпеки з використанням комп’ютерного зору : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія / Д. П. Волков ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2021. – 76 с.

DOI