Публікація: Дослідження методів контролю виконаних у ІТ-проектах робіт з використанням технології Process Mining
Завантаження...
Дата
2021
Автори
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавництво
Анотація
Метою кваліфікаційнох роботи є дослідження методів контролю виконаних у ІТ-проектах робіт з використанням технології інтелектуального аналізу процесів.
Об'єктом дослідження є процеси обліку виконаних робіт у ІТ проектах.
Предметом дослідження, є моделі та методи обліку виконаних робіт у ІТ проектах. Теоретичними результатами дослідження є описи удосконаленого методу метод контролю виконання робіт у ІТ проектах. Практичними результатами, є створення модулю, який інтегрується у додаток Fluxicon Disco інтелектуального аналізу процесів та дає можливість будувати граф виконання робіт на основі логів з GitHub. Новизна наукової роботи полягає удосконалення методу обліку виконаних робіт у IT-проектах за допомогою технології Process Mining, який дає можливість на основі аналізу логу процесу розробки побудувати граф послідовності робіт з урахуванням міток часу виконання цих робіт
Опис
Ключові слова
інформаційна система, облік виконання робіт, технологія Process Mining, програмне забезпечення, IT компанія, IT-проект
Бібліографічний опис
Чистілін А. В. Дослідження методів контролю виконаних у ІТ-проектах робіт з використанням технології Process Mining : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 122 Комп’ютерні науки / А. В. Чистілін ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2021. – 72 с.