За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Theoretical framework and genesis in the concepts of the innovative development theory

dc.contributor.authorOstapenko V.
dc.date.accessioned2023-01-29T11:01:49Z
dc.date.available2023-01-29T11:01:49Z
dc.date.issued2022
dc.description.abstractЗабезпечення дієвості взаємодії в інноваційних процесах супроводжується переосмисленням значення та ролі суб’єктів процесу, які розділяють відповідальність та вносить свою форму співучасті у творення інновації. Узагальнено еволюцію форм взаємодії у інноваційному розвитку доцільно узагальнити у вигляді теорій (моделей, концепцій), які груповано характером взаємодії та подано в послідовності зростання впливу на параметри інноваційного розвитку. Еволюцію форм взаємодії інноваційного розвитку узагальнено у вигляді теорій (моделей, концепцій), які згруповано за характером взаємодії та подано в порядку зростання впливу на параметри інноваційного розвитку. Теорії сформовано відповідно до місця та значення елементів в системи взаємодії інноваційних процесів «Особа-Взаємодія-Організація-Інновація-Інноваційна взаємодія». Подані групування теорій розвитку тісно переплетені, існують та співвідносні із ідеями розвитку особистості у глобалізаційному світі на засадах творчої реалізації особистості через налагодження спільного виконання етапів інноваційного процесу, за збереження автономності та незалежності мислення, творчості особистості, організації, регіону, країни. Детальний аналіз існуючих теорій інновацій, дозволив їх групувати за характером взаємодії та подати в послідовності зростання впливу на параметри інноваційного розвитку (поведінкова економіка, теорії партнерства, теорії інтеграції, теорії кластерного розвитку, теорії інноваційного співробітницва). Розмежування рівнів взаємодії в процесі інноваційного розвитку ґрунтується на потенційному впливі інновацій на певні економічні та суспільні цілі, але вони потребують чіткої взаємодії учасників цього процесу. Інноваційні теорії змінювалися відповідно до кількості елементів та рівнів їх структурованості. Таким чином, ці еволюційні зміни представлені зміною окремих аспектів взаємодії та дозволяють розробляти нові або модифіковані концепції менеджменту для розвитку інноваційної економіки.
dc.identifier.citationOstapenko V. Theoretical framework and genesis in the concepts of the innovative development theory [Електронний ресурс] / V. Ostapenko // Економіка та суспільство, 2022. №45. Режим доступу: https://doi.org/10.32782/2524-0072/2022-45-94 https://er.chdtu.edu.ua/handle/ChSTU/4233
dc.identifier.urihttps://openarchive.nure.ua/handle/document/21598
dc.language.isoen
dc.subjectінноваційний розвиток
dc.subjectформа взаємодії
dc.subjectповедінкова економіка
dc.subjectтеорії партнерства
dc.subjectінтеграція
dc.subjectкластерний розвиток
dc.subjectінноваційне співробітництво
dc.titleTheoretical framework and genesis in the concepts of the innovative development theory
dc.typeArticle
dspace.entity.typePublication

Файли

Оригінальний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Завантаження...
Зображення мініатюри
Назва:
Ostapenko.pdf
Розмір:
164.15 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Ліцензійний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Назва:
license.txt
Розмір:
9.64 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: