Публікація:
Конструкції протезів для розширення реабілітаційних можливостей осіб з апутаціями гомілки внаслідок мінно-вибухових поранень та травматичних ушкоджень

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2022

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

У першому розділі наведено медико-технічне обґрунтування актуальності розробки. У другому розділі наведена клініко-статистична характеристика поранених з ампутаційними дефектами верхніх та нижніх кінцівок, які постраждали внаслідок бойових дій. У третьому розділі розглядається підготовка до первинного протезування пацієнтів з куксами верхніх та нижніх кінцівок внаслідок мінно-вибухових і вогнепальних поранень. У четвертому розділі наведено розробку денситометричного аналізу рентгенограм кісток. У п’ятому розділі наведено оцінку результатів протезування пацієнтів протезами гомілки з даними гільзами У шостому розділі розглянуто індивідуальні програми реабілітації пацієнтів з ампутаційними дефектами верхніх та нижніх кінцівок внаслідок вогнепальних поранень.

Опис

Ключові слова

Бібліографічний опис

Гудима В. П. Конструкції протезів для розширення реабілітаційних можливостей осіб з апутаціями гомілки внаслідок мінно-вибухових поранень та травматичних ушкоджень: анотація кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 163 — Біомедична інженерія / В. П. Гудима; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. –11 с.

DOI