Публікація:
Система навігації безпілотного літального апарата з захистом від перехоплення керування

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2019

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Система навігації безпілотного літального апарата з захистом від перехоплення керування, що містить пристрій управління, електричний привід, з'єднаний з виходом пристрою управління, магнітний курс, висотомір, перший GPS-приймач, виходи яких підключені до першого, другого, третього входів пристрою управління відповідно, в неї введені перший модуль бездротового зв'язку, вихід якого з'єднаний з четвертим входом пристрою управління, а вхід з'єднаний з другим виходом пристрою управління на об'єкті керування, безплатформну інерціальну навігаційну систему, вихід якої з'єднаний з п'ятим входом пристрою управління, другий модуль бездротового зв'язку, другий GPS-приймач, вхід і вихід персонального комп'ютера з'єднані з входом і виходом другого модуля бездротового зв'язку, а також вхід і вихід першого модуля бездротового зв'язку на об'єкті керування з'єднані відповідно з входом і виходом другого модуля бездротового зв'язку наземного комплексу, яка відрізняється тим, що додатково введені блок контролю роботи GPS-системи, фазовий пеленгатор сигналу та блок синтезу карти місцевості, причому входи блока контролю роботи GPS-системи з'єднані з виходами першого і другого GPS-приймачів відповідно, а його виходи з'єднані з входами фазового пеленгатора сигналу і блока синтезу карти місцевості, другий вхід якого з'єднаний з виходом фазового пеленгатора сигналу, перший вихід якого з'єднаний зі входом персонального комп'ютера, а другий вихід з'єднаний зі входом пристрою управління на об'єкті керування.

Опис

Ключові слова

система навігації, безпілотний літальний апарат, захист, перехоплення, керування, пристрій управляння, GPS-система, бездротовий зв'язок

Бібліографічний опис

Пат. 137228 Україна, МПК B 64 C 13/16 B 64 C 29/00. Система навігації безпілотного літального апарата з захистом від перехоплення керування / Ю. Є. Хорошайло, та ін. – № u 201903446 ; заявл. 05.04.2019 ; опубл. 10.10.2019, Бюл. № 19. – 5 с. : іл.

DOI

Колекції