Публікація: Математична модель перекриття шифру для потокових криптосистем
dc.contributor.author | Горбенко, Ю. І. | |
dc.date.accessioned | 2019-10-29T13:30:51Z | |
dc.date.available | 2019-10-29T13:30:51Z | |
dc.date.issued | 2005 | |
dc.description.abstract | Метою цієї статті є розроблення та аналіз математичної моделі перекриття шифру для потокових криптосистем. | uk_UA |
dc.identifier.citation | Горбенко Ю. І. Математична модель перекриття шифру для потокових криптосистем / Ю. І. Горбенко // Радиотехника : Всеукр. межвед. науч.-техн. сб. – Х. : ХНУРЭ, 2005. – Вып. 141. – С. 40–53. | uk_UA |
dc.identifier.uri | http://openarchive.nure.ua/handle/document/10094 | |
dc.language.iso | uk | uk_UA |
dc.publisher | ХНУРЭ | uk_UA |
dc.subject | потокова криптосистема | uk_UA |
dc.subject | модель перекриття шифру | uk_UA |
dc.subject | ефективність потокового шифру | uk_UA |
dc.title | Математична модель перекриття шифру для потокових криптосистем | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
dspace.entity.type | Publication |
Файли
Оригінальний пакет
1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
- Назва:
- Gorbenko_RT_2005_141_40-53.djvu
- Розмір:
- 401.46 KB
- Формат:
- DJVU
Ліцензійний пакет
1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 9.42 KB
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: