Публікація:
Довідкові видання на сайті наукової бібліотеки НТУ «ХПІ»http://library.kpi.kharkov.ua/на допомогу читачам

Немає доступних мініатюр

Дата

2015

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Пошук необхідної інформації, як і процес пізнання, не можливо уявити без звернення до різних типів, як традиційних так і електронних довідкових видань. Інструкції з експлуатації, галузеві та тематичні довідники, мовні словники, універсальні багатотомні енциклопедії та ін. стисло подають значний обсяг інформації, стають незамінними для будь-якої особи, що має потребу в інформації, а найбільше — науковцям, студентам, виробничникам та й просто допитливим людям. У презентації подано зразкисловниківна допомогу користувачам сайту, представлених в електронному каталозі та на сайті НТБ НТУ «ХПІ».

Опис

Ключові слова

словник бібліотечних термінів, словник термінів інтерфейсів англомовних ресурсів, термінологічний словник застарілих слів, календар знаменних та пам’ятних дат, наукова бібліотека Національного технічного університету, «Харківський політехнічний інститут»

Бібліографічний опис

Семененко Л. П. Довідкові видання на сайті наукової бібліотеки НТУ «ХПІ»http://library.kpi.kharkov.ua/на допомогу читачам [Електронний ресурс] : презентація / Л. П. Семененко, С. В. Костроміна // Сучасні словникові проекти в міжкультурних комунікаціях : семінар-презентація у межах Секції НМБК МОН України з обробки документів та ведення довідкового апарату, 15 квітня 2015 р., м. Харків, / Харківський нац. ун-т радіоелектроніки.- Режим доступу: http://openarchive.nure.ua/handle/document/1255

DOI