Публікація: Використання оцінок квантилів у аналізі симетричності похибок статистичних моделей
dc.contributor.author | Даніна, В. | |
dc.contributor.author | Кобзєв, В. Г. | |
dc.date.accessioned | 2021-06-10T20:19:58Z | |
dc.date.available | 2021-06-10T20:19:58Z | |
dc.date.issued | 2021 | |
dc.description.abstract | Розглянуто підхід до використання оцінок квантилів у аналізі симетричності похибок статистичних моделей. | uk_UA |
dc.identifier.citation | Даніна В. Використання оцінок квантилів у аналізі симетричності похибок статистичних моделей / В. Даніна, В. Кобзєв // Математичні методи, моделі та інформаційні технології у науці, освіті, економіці, виробництві : зб. тез доп. ІІІ Всеукр. наук.-практ. Інтернет-конф. з проблем вищої освіти і науки, 28 квітня 2021 р. – Маріуполь : МДУ, 2021. – С. 6–8. | uk_UA |
dc.identifier.uri | https://openarchive.nure.ua/handle/document/16450 | |
dc.language.iso | uk | uk_UA |
dc.publisher | МДУ | uk_UA |
dc.subject | квантиль | uk_UA |
dc.subject | статистична модель | uk_UA |
dc.subject | похибка | uk_UA |
dc.title | Використання оцінок квантилів у аналізі симетричності похибок статистичних моделей | uk_UA |
dc.type | Thesis | uk_UA |
dspace.entity.type | Publication |
Файли
Оригінальний пакет
1 - 1 з 1
Ліцензійний пакет
1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 9.42 KB
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: