Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки

ISSN: 2310-8061

Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки містить публікації наукових праць викладачів та співробітників університету. Серед них статті з наукових журналів, монографії, матеріали конференцій, наукові публікації студентів (розміщуються за умови наявності рецензії наукового керівника).

Довідку щодо роботи з електронним архівом ви можете знайти тут: Положення про «Електронний архів відкритого доступу Харківського національного університету радіоелектроніки».

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ. Щоб занести документ до архіву необхідно :

Авторський договір на передачу невиключних майнових прав на використання твору

Для індексації публікацій світовими рейтингами радимо розміщувати електронні версії публікацій у форматах DOC або PDF з розпізнаванням. Бажано заповнювати поля "заголовок", "анотація" та "ключові слова" українською, російською та англійською мовами.

З усіх питань звертатися в бібліотеку, 4 поверх, кім. 440.
Депозитори архіву: nataliia.plechenko@nure.ua, yuliia.derevianko@nure.ua
Адміністрація бібліотеки: library@nure.ua

 

Останні подання

Документ
Розробка кіберфізичної системи моніторингу технологічних процесів на виробництві
(ХНУРЕ, 2023) Шевченко, Є.
У роботі виконано розробку кіберфізичної системи моніторингу технологічних процесів на виробництві, проведено аналіз існуючих готових інженерних рішень, описано недоліки та переваги кожного з них, наведено основні параметри систем, детально обґрунтовано вибір показників контролю.
Документ
Аналіз сучасних роботів телеприсутності, як людського помічника
(ХНУРЕ, 2023) Шматко, С.
У цій статті розглянуто детальну характеристику роботів телеприсутності. Описано основні види роботів залежно від їхньої корисності в різних сферах життя, включаючи медичні, бойові, побутові, промислові та будівельні, дослідні, та роботи-телеприсутності. Надано конкретні приклади кожного виду роботів та їхніх особливостей. Особлива увага приділена перевагам та недолікам роботів телеприсутності
Документ
Розроблення концепт макету малогабаритного мобільного робота підвищеної прохідності
(ХНУРЕ, 2023) Єфімік, Є.
Дана стаття спрямована на розробку концепту макету малогабаритного мобільного робота підвищеної прохідності для роботи в складних умовах. В ході дослідження було проведено порівняний аналіз типів ходових систем для малогабаритних мобільних роботів. Що дозволило обрати за базу комбіновану ходову систему. Виходячи з цього було запропоновано концепт реалізації комбінованої схеми системи ходової для малогабаритного мобільного робота, що по задумці автора дає можливість покращити прохідність в складних умовах.
Документ
Схема керування транспортними роботами на основі візуальних ознак
(ХНУРЕ, 2023) Коваленко, М.
Дана стаття спрямована на розробку структурної схеми керування транспортними роботами на основі візуальних ознак. Проведено аналіз існуючих методів керування транспортними роботами, які основані на методі візуальних ознак, що дозволило обрати для реалізації поставленої задачі метод самонавігації за точками орієнтиру на базі QR-кодів. Запропоновані апаратні модулі для реалізації системи керування та розроблено та описано принцип функціонування структурної схеми керування транспортними роботами в умовах виробництва з використанням QR-кодів.
Документ
Розробка інтелектуального модуля для моніторингу параметрів на базі ІІОТ
(ХНУРЕ, 2023) Сторожук, В.; Вісковатов, М.
У даній статі було проаналізовані сучасні інтелектуальні модулі для моніторингу параметрів на базі ІІОТ, приведені їх основні недоліки, після чого на основі отриманої інформації було розроблено власний інтелектуальний модуль. Була описана структура такого проекту, обрані основні елементи системи