Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/880
Title: Про один підхід до математичного моделювання в задачах оптимального управління
Authors: Литвин, О. М.
Лобанова, Л. С.
Мірошниченко, Г. А.
Keywords: функціонал
задача Коші
система лінійно-незалежних функцій
Issue Date: 2014
Publisher: ХНУРЭ
Citation: Литвин, О. М. Про один підхід до математичного моделювання в задачах оптимального управління / О. М. Литвин, Л. С. Лобанова, Г. А. Мірошниченко // Бионика интеллекта : науч.-техн. журн. – Х. : Изд-во ХНУРЭ, 2014. – Вып. 2 (83). – С. 74–78.
Abstract: Запропоновано новий метод знаходження наближеного розв’язку задачі Коші для систем лінійних звичайних диференціальних рівнянь. Розв’язок подається у вигляді лінійної комбінації елементів деякої системи лінійно-незалежних функцій. Невідомі сталі розкладу знаходяться з умови найкращого наближення правих частин диференціальних рівнянь системи (в нормі L2 [0,1] та в нормі W2 [0,1] ) за допомогою вказаної системи лінійно-незалежних функцій. Наведено приклади.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/880
Appears in Collections:Бионика интеллекта

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
bionica-2014-2-074-078.pdf533.67 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.