Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/5807
Title: Метод R-функцій у задачах математичного моделювання фільтраційних течій
Authors: Подгорний, О. Р.
Keywords: метод R-функцій
математичне моделювання фільтраційних течій
плоска задача стаціонарної безнапірної фільтрації
закон Дарсі
варіаційний метод Рітца
Issue Date: 2018
Publisher: ХНУРЕ
Citation: Подгорний О. Р. Метод R-функцій у задачах математичного моделювання фільтраційних течій / О. Р. Подгорний // Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті : матеріали 22-го Міжнар. молодіжного форуму, 17–19 апр. 2018 г. – Харків : ХНУРЕ, 2018. – С. 98–99.
Abstract: У роботі розглядається плоска задача стаціонарної безнапірної фільтрації у однорідному ізотропному недеформованому ґрунті. Для розв’язання тестової задачі фільтрації пропонується використовувати метод R-функцій. Відповідно до цього методу побудовано повну структуру розв’язку, для апроксимації невизначеної компоненти якої пропонується застосувати варіаційний метод Рітца.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/5807
Appears in Collections:Кафедра прикладної математики (ПМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Podgorniy A.R. 2018.pdf44.52 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.