Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/957
Title: Суб’експоненційні алгоритми розв’язання систем лінійних булевих рівнянь зі спотвореними правими частинами
Authors: Олексійчук, А. М.
Keywords: система лінійних рівнянь зі спотвореними правими частинами
задача про адитивне представлення
суб’експоненційний алгоритм
кореляційний криптоаналіз
system of linear equations with noised righthand side
additive representation theory
sub-exponential algorithm
correlation cryptanalysis
Issue Date: 2012
Publisher: ХНУРЭ
Citation: Олексійчук, А. М. Суб’експоненційні алгоритми розв’язання систем лінійних булевих рівнянь зі спотвореними правими частинами / А. М. Олексійчук // Прикладная радиоэлектроника : науч.-техн. журн. – Х. : ХНУРЭ, 2012. – Т. 11, № 2. – С. 128–136.
Abstract: Описано загальну схему побудови відомих суб’експоненційних алгоритмів розв’язання систем лінійних булевих рівнянь зі спотвореними правими частинами. Виділено і проаналізовано найважливіші допоміжні задачі та процедури, що використовуються у зазначених алгоритмах, отримано неасимптотичні оцінки їх надійності. Викладені результати можуть бути використані при розв’язанні ряду задач криптоаналізу і теорії вивідування. A general framework for constructing the known subexponential algorithms for solving systems of linear Boolean equations with noised right-hand side is described. Significant problems and procedures used in these algorithms are considered and analysed. The obtained results can be used in solving some problems from cryptanalysis and learning theory.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/957
Appears in Collections:Прикладная радиоэлектроника

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
4.pdf224.92 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.