Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/9064
Title: Впровадження результатів експерименту щодо організації інтегрованого інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами
Authors: Семенець, В. В.
Павлишин, В. А.
Невлюдов, І. Ш.
Федасюк, Д. В.
Филипенко, О. І.
Keywords: право людини
користь суспільству
соціально-політичний стан
Issue Date: 2019
Publisher: СПД «Охотнік»
Citation: Впровадження результатів експерименту щодо організації інтегрованого інклюзивного навчання оіб з особливими освітніми потребами / Семенець В. В., Павлиш В. А., Невлюдов І. Ш., Федасюк Д. В., Филипенко О. І. // матеріали Міжнародної наукової конференції «Сціально-гуманітарні дослідження та інноваційна освітня діяльність» 24-25 травня 2019 р.м. Дніпро: СПД «Охотнік», 2019. С. 428 - 432.
Abstract: Проблема забезпечення прав кожної людини на можливість повністю реалізу вати свій потенціал, приносити користь суспільству і стати повноцінним його чле ном набуває для України особливо актуального значення внаслідок погіршення еко логічного та соціально-політичного стану. Тому назріла необхідність на держав ному рівні створення програм із залучення осіб з інвалідністю до всіх сфер життя українського суспільства та створення умов доступності для них закладів охорони здоров’я, зайнятості, освіти та ін. Адже освіта є важливим чинником соціальної ін теграції та автономії всіх людей, в тому числі і людей з інвалідністю.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/9064
Appears in Collections:Наукові публікації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Zb_428_432.pdf205.41 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.