Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/6393
Title: Факультет електронної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки. Історико-інформаційний довідник.
Authors: Олександров, Ю. М.
Булах, В. І.
Кухтін, М. П.
Остроухов, В. Д.
Keywords: ХНУРЕ
факультет ЕТ
історія
Issue Date: 2004
Publisher: ХНУРЕ
Citation: Факультет електронної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки. Історико-інформаційний довідник. Друге видання/ Ю.М. Олександров, В.І. Булах, М.П. Кухтін, В.Д. Остроухов. – Харків: ХНУРЕ, 2004. – 224 с. – Рос. мовою.
Abstract: Подано відомості про історію створення і становлення факультету електронної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки. Розповідається про досягнення науково-педагогічного колективу за 40-річний період (1964-2004 рр.). Дається інформація про спеціальності факультету, про його випускників, традиції та суспільне життя. Вміщено стислі довідки про провідних викладачів і науковців кафедр. Видання адресоване нинішнім студентам і аспірантам, тим, хто навчався на факультеті раніше, а також абітурієнтам. Природний інтерес книга може викликати у тих, хто працював або працює на факультеті, можливо, допоможе їм озирнутися на пройдений шлях, пригадати події минулих днів, колишніх студентів, колег.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/6393
Appears in Collections:Кафедра біомедичної інженерії (БМІ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Faculty_ET.pdf13.3 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.