Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/5848
Title: Про розв’язання однієї нестаціонарної задачі математичної фізики з нелокальними умовами
Authors: Дуба, Т.
Keywords: метод Бубнова-Гальоркіна
нестаціонарне диференціальне рівняння в частинних похідних параболічного типу
координатні функції
проекційні методи
Issue Date: 2018
Publisher: ХНУРЕ
Citation: Дуба Т. Про розв’язання однієї нестаціонарної задачі математичної фізики з нелокальними умовами / Т. Дуба // Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті : матеріали 22-го Міжнар. молодіжного форуму, 17–19 апр. 2018 г. – Харків : ХНУРЕ, 2018. – С. 72–73.
Abstract: У даній роботі застосовано метод Бубнова-Гальоркіна для розв’язання початкової крайової задачі для нестаціонарних диференціальних рівнянь в частинних похідних параболічного типу з нелокальними умовами. Запропонований алгоритм дозволяє отримати розв’язок у аналітичному вигляді за будь-якими значеннями постійних параметрів та функцій u (x, t). Запропоновано припущення щодо вибору координатних функцій.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/5848
Appears in Collections:Кафедра прикладної математики (ПМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Duba T.2018.pdf325.21 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.