Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/5809
Title: Математическое моделирование нелинейной стационарной задачи обтекания тела вращения методами R-функций и Галёркина
Authors: Ламтюгова, С. М.
Keywords: нелінійна стаціонарна задача обтікання тіла обертання
в'язка нестислива рідина
метод Гальоркіна
метод R-функцій
числа Рейнольдса
Issue Date: 2018
Publisher: ХНУРЕ
Citation: Ламтюгова С. Н. Математическое моделирование нелинейной стационарной задачи обтекания тела вращения методами R-функций и Галёркина / С. Н. Ламтюгова // Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті : матеріали 22-го Міжнар. молодіжного форуму, 17–19 апр. 2018 г. – Харків : ХНУРЕ, 2018. – С. 84 – 85.
Abstract: В роботі розглядається нелінійна стаціонарна задача обтікання тіла обертання потоком в'язкої нестисливої рідини. Для розв’язання задачі пропонується застосувати R-функції та нелінійний метод Гальоркіна. Обчислювальний експеримент був проведений для задач течії навколо одної сфери, двох дотичних сфер та двох зчленованих сфер з різними числами Рейнольдса.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/5809
Appears in Collections:Кафедра прикладної математики (ПМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Lamtugova S 2018.pdf86.72 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.