Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/410
Title: Методи побудови та верифікації несуперечності і повноти функціональних профілів захищеності від несанкціонованого доступу
Authors: Потій, О. В.
Лєншин, А. В.
Keywords: профіль захищеності
несанкціонований доступ
методи системного аналізу
Issue Date: 2010
Publisher: ХНУРЭ
Citation: Потій О. В. Методи побудови та верифікації несуперечності і повноти функціональних профілів захищеності від несанкціонованого доступу / О. В. Потій, А. В. Лєншин // Прикладная радиоэлектроника : науч.-техн. журн. – Х. : ХНУРЭ, 2010. – Т. 9, № 3 – С. 479–488.
Abstract: Проведено аналіз вимог нормативних документів в частині формування профілів захищеності. Визначені недоліки існуючого підходу до формування профілю захищеності. Сформульовані вимоги до методу формування та методу верифікації несуперечності і повноти профілів захищеності, надано їх опис. Показано, що розроблені методи відповідають вимогам із: часової складності, стандартизованості підходу (повторюваність і порівнюваність результатів), несуперечності нормативним документам, зрозумілості проміжних результатів та їх впливів на остаточний вибір, а також можливості самоперевірки особи, що використовує метод.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/410
Appears in Collections:Прикладная радиоэлектроника

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
479-466.pdf648.53 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.