Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3501
Title: Дослідження впливу мультифрактальних властивостей трафіку на балансування навантаження у комп'ютерних мережах
Authors: Радівілова, Т. А.
Кіріченко, Л. О.
Keywords: балансування
самоподоба
Issue Date: 2016
Publisher: ТОВ «ДРУКАРНЯ МАДРИД»
Citation: Радівілова Т.А. Дослідження впливу мультифрактальних властивостей трафіку на балансування навантаження у комп'ютерних мережах. /Т.А. Радівілова, Л.О. Кіріченко // Информационные системы и технологии: материалы 5-й Международ. науч.-техн. конф., Харьков, 12-17 сентября 2016. - C.275-276.
Abstract: В останні роки почали активно досліджуватися методи управління мультифрактальним трафіком для підвищення якості обслуговування мережі (QoS), зокрема, вибір і застосування методів і алгоритмів балансування навантаження. Однак, незважаючи на зростаюче число робіт в цьому напрямку, ряд питань залишається відкритим. До них слід віднести дослідження механізмів підвищення QoS і методів балансування навантаження в розподілених системах. В рамках даної роботи розглядається функціонування балансувальника навантаження, яке має мультифрактальні властивості.
Description: У роботі було проведено імітаційне моделювання розподіленої системи, яка складалася з чотирьох серверів різної продуктивності. Сервера з'єднані з балансувальником лініями зв'язку з різною пропускною здатністю. Як вхідні потоки генерувалися потоки запитів, які мають мультифрактальні властивості і забезпечують середнє навантаження серверів рівне 0,7. Вхідний потік був розбитий на класи обслуговування та трудомісткості запитів. За допомогою імітаційного моделювання виконано аналіз розробленого алгоритму та досліджено залежність QoS мережи від фрактальних властивостей вхідного потоку.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3501
Appears in Collections:Кафедра інфокомунікаційної інженерії (ІКІ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ICT-2016.pdf1.16 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.