Публікація:
Канал вимірювання похилої дальності літальних до апаратів з використанням частот міжмодових биттів та можливістю пошуку і розпізнавання ЛА

Дослідницькі проекти

Організаційні одиниці

Випуск журналу

Анотація

Канал вимірювання похилої дальності до літальних апаратів з використанням частот міжмодових биттів та можливістю пошуку і розпізнавання ЛА, який містить керуючий елемент, блок керування дефлекторами, лазер з накачкою, селектор подовжніх мод з багаточастотним розділенням каналів (СПМБРК), призми для частоти міжмодових биттів DnM, перемикач для частот міжмодових биттів DnM і 2DnM, передавальну оптику, приймальну оптику, фотодетектори, широкосмуговий підсилювач, багатофункціональний інформаційний блок із б - введенням сигналу тангенціальної складової швидкості (кутових швидкостей) літального апарата (ЛА), що виміряна, для інформаційного взаємозв'язку з ЛА та його розпізнавання, резонансні підсилювачі, настроєні на відповідні частоти міжмодових биттів, формувач імпульсів, тригер "1"|"0", схему "і", лічильники, фільтр із заданою смугою пропускання, детектор, диференційовну оптику, підсилювач, фільтр, диференційовні ланцюжки, випрямлячі, електронно-цифрову обчислювальну машину та блок відображення вимірювальної інформації про похилу дальність R до літального апарата, при цьому після СПМБРК замість блока дефлекторів введено модифікований блок дефлекторів.

Опис

Ключові слова

літальні апарати

Цитування

Пат. 62875 Україна, G01 S 17/42, G01 S 17/66. Канал вимірювання похилої дальності літальних до апаратів з використанням частот міжмодових биттів та можливістю пошуку і розпізнавання ЛА / І. В. Рубан, О. В. Коломійцев, Г. В. Альошин, О. С. Балабуха та ін. – № u201104250 ; заяв. 07.04.2011 ; опубл. 25.07.2011; Бюл. № 14. – 10 с.

DOI

Схвалення

Рецензія

Доповнено

На які посилаються