Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3334
Title: Модель системи підготовки в військовій організації на основі координаційних підходів до управління функціонуванням і розвитком
Authors: Романенко, І. О.
Алексєєв, С. В.
Рубан, И. В.
Дуденко, С. В.
Keywords: координація
функціонування
військова організація
система підготовки
управління
розвиток
Issue Date: 2009
Publisher: Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
Citation: Романенко І. О. Модель системи підготовки в військовій організації на основі координаційних підходів до управління функціонуванням і розвитком / І. О. Романенко, С. В. Алексєєв, І. В. Рубан, С. В. Дуденко // Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. — 2009. — № 1. — С. 26-30.
Abstract: Забезпечення високої готовності військ (сил) Збройних Сил України до виконання завдань за призначенням вимагає наявності адекватної системи підготовки, яка здатна динамічно змінюватися в залежності від зовнішніх впливів з метою підтримання заданого рівня ефективності процесів підготовки. Це призводить до необхідності здійснювати адаптивне управління не тільки функціонуванням, але й розвитком системи підготовки. В існуючих системах підготовки зазвичай функції розвитку не здійснюються самостійною підсистемою та не в повній мірі розглядаються характеристики взаємодії структурних елементів. У статті запропоновано подання системи підготовки, що складається із двох взаємодіючих ієрархічних підсистем (функціонування та розвиток), і наведено узагальнену модель системи підготовки в військової організації, що враховує процеси розвитку та їх вплив на процеси функціонування.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3334
ISSN: 2073-7378
Appears in Collections:Кафедра електронних обчислювальних машин (ЕОМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
zhups_2009_1_7.pdf291.41 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.