Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3246
Title: Теоретичні основи моніторингу життєвого циклу радіоелектронних засобів на етапах проектування, виробництва і експлуатації
Authors: Андрусевич, А. О.
Keywords: радіоелектронна апаратура (РЕА)
візуалізація процесів
програмні моделі
моніторинг
життєвий цикл
фізико-хімічний процес
технічний ресурс
деградаційний процес
Issue Date: 2012
Publisher: Харк. нац. ун-т радіоелектроніки
Citation: Андрусевич А. О. Теоретичні основи моніторингу життєвого циклу радіоелектронних засобів на етапах проектування, виробництва і експлуатації : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.12.17 "Радіотехнічні та телевізійні системи" / А. О. Андрусевич ; МОНМС України, Харк. нац. ун-т радіоелектроніки. - Х., 2012. - 36 с.
Abstract: В дисертації на базі запропонованої концепції цілісного моніторингу життєвого циклу (ЖЦ) радіоелектронних засобів (РЕЗ) розроблено моделі процесів відображення інформації, що дало можливість забезпечити виконання вимог у частині подання даних і доступу до них на принципах наочного, відповідного методам візуального аналізу змістовного опису процесів ЖЦ РЕЗ, і реалізації процедур ухвалення рішення в людино-машинних системах забезпечення ЖЦ на основі розпізнавання і класифікації зорових образів, що відповідають ефективним, граничним і реальним станам процесів ЖЦ РЕЗ. Розглядаються задачі моделювання ЖЦ РЕЗ на етапах проектування, виробництва, експлуатації РЕЗ. Наведено матеріали з експериментальної і практичної апробації результатів досліджень під час розв'язання задач оптимального проектування, контролю технологічного середовища і технологічних процесів виготовлення, а також прогнозування технічного стану під час експлуатації РЕЗ.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3246
Appears in Collections:Автореферати

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
AndrusevichAA.pdf825.87 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.