Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3221
Title: Удосконалення методу місцевизначення радіометричних систем навігації по малорозмірним й слабоконтрастним об'єктам прив'язки.
Authors: Самсонов, Ю. В.
Keywords: радіометрична кореляційно-екстремальна система
навігація
шумова підсвітка
радіометричний канал
Issue Date: 2014
Publisher: Нац. акад. нац. гвардии Украины
Citation: Самсонов, Ю. В. Удосконалення методу місцевизначення радіометричних систем навігації по малорозмірним й слабоконтрастним об'єктам прив'язки. : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.17 "Радиотехнические и телевизионные системы" / Ю. В. Самсонов ; Нац. акад. нац. гвардии Украины. – Харьков, 2014. – 127 с.
Abstract: Дисертація присвячена забезпеченню місцевизначення радіометричних систем навігації по малорозмірним й слабоконтрастним об'єктам прив’язки, що можливо на основі підвищення вихідного відношення сигнал-шум РМ КЕСН ММДХ за рахунок застосування широкосмугових стохастичних сигналів, сформованих суміщеною з радіометричною кореляційно-екстремальною системою навігації шумовою підсвіткою наземних об'єктів прив'язки. Це дозволяє не меньше ніж до 2 разів підвищити ймовірність місцевизначення радіометричних кореляційно-екстремальних систем навігації ЛА на слабоконтрастних ділянках місцевості у порівнянні з радіометричної системою навігації без підсвітки, забезпечити високу перешкодостійкість системи навігації і використовувати запропоновані принципи побудови систем, що суміщаються для поліпшення технічних характеристик системи, визначити напрямок подальшого вдосконалення системи. Проведено аналіз та уточнення вимог до радіометричних кореляційно-екстремальних системам навігації літального апарату. Отримала подальший розвиток узагальнена модель процесу функціонування радіометричної кореляційно-екстремальної системи навігації з шумовою підсвіткою. Вперше отримано аналітичний вираз для відношення сигнал-шум на виході радіометричного каналу при використанні в якості джерела підсвітки широкосмугового стохастичного сигналу. Отримав подальший розвиток метод суміщення радіометричного каналу з шумовою підсвіткою, який на відміну від відомих заснований на урахуванні форми сигналів систем, які суміщаються. Отримав подальший розвиток метод суміщення радіометричного каналу з шумовою підсвіткою, який на відміну від відомих заснований на урахуванні ширини спектрів сигналів систем, що суміщаються. Отримав подальший розвиток метод підвищення ймовірності місцевизначення радіометричних кореляційно-екстремальних систем навігації літальних апаратів по малорозмірним об'єктам на слабоконтрастних ділянках місцевості. Проведені експериментальні дослідження застосування підсвітки й розроблено рекомендації по підвищенню ймовірності правильного місцевизначення радіометричних систем навігації по малорозмірним об'єктам на слабоконтрастних ділянках місцевості.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3221
Appears in Collections:Автореферати

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Samsonov.doc396 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.