Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3004
Title: Дослідження технологій побудови персональної інформаційної діагностичної системи комплексу health care в середовищі хмарних обчислень
Authors: Новиков, К. С.
Keywords: студенческая работа
диплом
студентська робота
персональна ІДС
cloud технології
Issue Date: 2014
Citation: Новиков, К. С. Дослідження технологій побудови персональної інформаційної діагностичної системи комплексу health care в середовищі хмарних обчислень : дипломна робота, пояснювальна записка ; спец.: 8.05010101 – інформаційні управляючі системи та технології / К. С. Новиков ; кер. роботи проф. Саєнко В.І. ; ХНУРЕ, Кафедра інформаційних управляючих систем. – Харків, 2014. – 86 с.
Abstract: У даній роботі були розглянуті наукові підходи до діагностування загального стану людини з точки зору можливості і необхідності автоматизації підхода, що обрано. Був проведений аналіз і формалізація обраного підходу – аюрведичного – для подальшої побудови необхідних моделей оцінки стану та корекції людини для формування технології діагностики. Також був проведений аналіз можливих підходів до побудови персональної ІДС; було обрано підхід до побудови ІДС на базі cloud технологій, проведено аналіз існуючих cloud технологій та сформовано пропозиції з побудови персональної ІДС на базі обраних cloud платформ.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3004
Appears in Collections:Кафедра інформаційних управляючих систем (ІУС)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
графический материал.doc384.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.