Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/2749
Title: Моделювання управлiння потоками даних в корпоративних ip-мережах
Authors: Ролiк, О. I.
Пошак, Ю. М.
Никоненко, М. А.
Мельник, А. В.
Keywords: управлiння мережевим трафiком
уникнення перевантажень
перевантаження телекомунiкацiйних каналiв.
Issue Date: 2011
Publisher: ациональный технический университет Украины "Киевский политехнический институт" (Киев)
Citation: РОЛИК А.И., ПОШАК Ю.Н., НИКОНЕНКО М.О., МЕЛЬНИК А.В. Моделювання управлiння потоками даних в корпоративних ip-мережах // АДАПТИВНІ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ. - 2011. - 18(38). - С. 93-102.
Abstract: Розглянуто моделi трьох методiв управлiння мережевим трафiком, що забезпечують недопущення перевантажень телекомунiкацiйних каналiв. В основу апаратної моделi лягла технологiя обмеження потокiв даних через мережевi вузли.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/2749
Appears in Collections:Кафедра інфокомунікаційної інженерії (ІКІ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
27168557.pdf257.26 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.