Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/2743
Title: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни „Електроніка та мікропроцесорна техніка” Ч.І. Аналогова електроніка
Authors: Бих, А. І.
Авер'янова, Л. О.
Скляр, О. І.
Чугуй, Є. А.
Keywords: біполярний транзистор
каскад підсилення
випрямляч діодний
операційний підсилювач
Issue Date: 2011
Publisher: ХНУРЕ
Citation: Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Електроніка та мікропроцесорна техніка". Ч.1. Аналогова електроніка для студентів денної та заочної форм навчання [Текст] / упоряд.: А. І. Бих, Л. О. Авер'янова, О. і. Скляр, Є. А. Чугуй . — Харків : ХНУРЕ, 2011. — 64 с.
Abstract: Наведено опис лабораторних робіт з використанням лабораторних макетів, на яких виконані різні пристрої аналогової схемотехніки. Це дозволяє студентам набувати навичок роботи з реальними аналоговими пристроями. Наводяться стислі теоретичні відомості щодо принципів дії базових блоків аналогових електронних пристроїв, описано послідовність експериментального дослідження аналогових пристроїв із застосуванням відповідних лабораторних макетів та вимірювальної техніки. Досліджуються принципи роботи біполярного транзистора, підсилювальних каскадів на біполярних транзисторах, двокаскадного підсилювача напруги зі зворотними зв’язками. аналогових пристроїв на операційному підсилювачі, вибіркових підсилювачів з RC-колами, вторинних джерел живлення.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/2743
Appears in Collections:Кафедра біомедичної інженерії (БМІ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
аналоговая схемотехника.pdf2.62 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.