Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/1699
Title: Використання надшвидкого потенціостата в сучасній наноаналітиці
Authors: Сніжко, Д. В.
Рожицький, М. М.
Keywords: наноелектроніка
потенціостат
наноаналітика
біомедична електроніка
Issue Date: 2012
Publisher: ХНУРЭ
Citation: Сніжко, Д.В. Використання надшвидкого потенціостата в сучасній наноаналітиці / Д. В. Сніжко, М. М. Рожицький // Функциональная база наноэлектроники : сб. науч. тр. V Междунар. науч. конф., 30 сент. – 5 окт. 2012 г. – Х. ; Кацивели : ХНУРЭ, 2012. – С. 189–192.
Abstract: Кінець XX ст. пов’язано з розробкою нових методів дослідження властивостей та реконструкції поверхонь, що базуються на принципах скануючої мікроскопії. Особливе місце займають таки мікроскопічні методи як скануючий електрохімічний мікроскоп [1] та скануючий інтерфейсний хімічний мікроскоп [2], що є вельми цікавими, оскільки дозволяють досліджувати характеристики поверхні та іі топографію в електрохімічних показниках, тобто здатності до участі у електрохімічних процесах, що відбуваються на її поверхні, проводити дослідження у рідких середовищах, що є, наприклад, принциповим для дослідження живих біологічних клітин.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/1699
Appears in Collections:Международная научная конференция "Функциональная база наноэлектроники" Харьков-Кацивели 2011-2012Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.