Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/1211
Title: Наукометричний аналіз публікацій вчених Харківського національного університету радіоелектроніки на Міжнародній конференції "Crimico"
Authors: Грищенко, Т. Б.
Никитенко, О. М.
Keywords: наукометричний аналіз публікацій
електронна реферативна база даних Scopus
Issue Date: 2010
Publisher: УкрІНТЕІ
Citation: Грищенко Т. Б. Наукометричний аналіз публікацій вчених Харківського національного університету радіоелектроніки на Міжнародній конференції "Crimico" / Т. Б. Грищенко, О. М. Нікітенко // II Міжнародний форум "Проблеми розвитку інформаційного суспільства". - Ч.1. - Київ : УкрІНТЕІ, 2010. - С. 34 - 37.
Abstract: Здійснено наукометричний аналіз публікацій вчених Харківського національного універ-ситету радіоелектроніки на міжнародній кримській конференції «НВЧ-техніка та телекомунікаційні технології», які подано як у друкованому вигляді, так і в електронній реферативній базі даних Scopus. В результаті аналізу виявлено монотонне зростання кількості доповідей, які подано авторами з України в цілому, так і окремих організа- цій. Зокрема спостерігається збільшення кількості авторів та кількості доповідей, які подано від Харківського національного університету радіоелектроніки.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/1211
Appears in Collections:Доклади та презентації наукової бібліотеки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
22.pdf128.89 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.