Модель комплексної оцінки ефективності курсу в системі дистанційного навчання військового призначення

Завантаження...
Зображення мініатюри
Дата
2011
Автори
Романенко, І. О.
Бабенко, О. П.
Рубан, И. В.
Калачова, В. В.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Системи обробки інформації
Анотація
Зміни у структурі, технічному і кадровому забезпеченні Збройних Сил України вимагають від військової системи освіти втілення останніх світових досягнень наукової думки та технічного прогресу в навчальний процес ВВНЗ. Ці кроки повинні допомогти курсантам в одержанні нового, більш якісного рівня знань. В якості сучасного засобу надання та підтримки відповідного рівня військової освіти застосовують системи дистанційного навчання (СДН), які реалізують процес навчання на відстані завдяки новітнім інформаційним технологіям. СДН як і їх складові (наприклад, такі як дистанційні навчальні курси) є прикладом складних систем. Оцінку ж складних систем доцільно здійснювати за комплексним критерієм. Застосування комплексної оцінки ефективності дистанційного навчального курсу СДН військового призначення ставить на меті забезпечення індивідуального підходу до кожного, хто проходить навчання в межах цієї системи та формування в них стійких знань, вмінь та навичок.
Опис
Ключові слова
дистанційне навчання, система дистанційного навчання, дистанційний курс, канонічна модель, комплексна оцінка ефективності
Цитування
Романенко І. О. Модель комплексної оцінки ефективності курсу в системі дистанційного навчання військового призначення / І. О. Романенко, О. П. Бабенко, І. В. Рубан, В. В. Калачова // Системи обробки інформації. — 2011. — № 4. — С. 289-292.