За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Бібліографічні покажчики

Постійний URI для цієї колекції

Перегляд

Останні подання

Зараз показано 1 - 17 з 17
  • Публікація
    Бібліографія публікацій до науково-технічного журналу «Прикладна радіоелектроніка» (2002-2019)
    (ХНУРЕ, 2021) Аврамова, І. П.; Коваль, І. О.; Масс, І. В.
    Науково-технічний журнал «Прикладна радіоелектроніка» заснований в 2002 році (свідоцтво про державну реєстрацію: серія КВ № 6037 від 09.04.2002 р.) і включений в Перелік наукових фахових видань України з технічних та фізико-математичних наук (категорія «Б»).
  • Публікація
    Публікації науковців Харківського національного університету радіоелектроніки за 2016 рік
    (ХНУРЕ, 2020) Чижевська, Л. М.
    Публікації науковців Харківського національного університету радіоелектроніки за 2016 рік
  • Публікація
    Публікації науковців ХНУРЕ за 2015 рік
    (ХНУРЕ, 2017)
    Бібліографічний покажчик «Публікації науковців Харківського національного університету радіоелектроніки за 2015 рік» містить перелік праць викладачів, наукових співробітників, аспірантів університету, що вийшли друком у 2015 році.
  • Публікація
    Свиридов Валентин Викторович, 1937-1994. Ректор Харьковского государственного технического университета радиоэлектроники, 1984-1994. Стремительно жил, мыслил и действовал
    (Нар. укр. акад., 2004) Неумывакина, О. Е.; Шаронова, Н. В.
    Краткая биография Свиридова Валентина Викторовича, ректора университета в 1984-1994 г.г.
  • Публікація
    Шифрін Яків Соломонович
    (ХНУРЕ, 2011)
    Запропонований бібліографічний покажчик присвячений 85-річчю від дня народження і 60-річчю науково-педагогічної діяльності Я.С. Шифріна, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата премії ім. О.С. Попова АН СССР, доктора технічних наук, професора, Президента Української Національної Асоціації „Антени”, дійсного члена американського товариства радіоінженерів (Fellow IEEE), почесного професора Харківського університету радіоелектроніки, Таганрогського радіотехнічного і Севастопольського національного технічного університетів, почесного доктора Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. До складу покажчика увійшли монографії, навчальні посібники, статті, доповіді (тези доповідей), депоновані рукописи, методичні рекомендації, авторські свідоцтва.
  • Публікація
    Шабанов-Кушнаренко Юрій Петрович
    (ХНУРЕ, 2008)
    Видання бібліографічного покажчика присвячено 75-річчю від дня народження заслуженного діяча науки і техніки УРСР, професора, доктора технічних наук Ю.П.Шабанова-Кушнаренка. Мета даного покажчика - ознайомити читачів з багатоплановою науковою діяльністю Ю. П. Шабанова-Кушнаренка, відобразити його праці. До складу покажчика увійшли статті, навчальні посібники, монографії, депоновані рукописи, матеріали конференцій, авторські свідоцтва та патенти. Література розташована в хронологічному порядку, що надає можливість простежити динаміку розвитку наукової творчості вченого, у межах року - в алфавіті назв документів.
  • Публікація
    Хаханов Володимир Іванович
    (ХНУРЕ, 2015)
    Біобібліографічний покажчик відображає праці В. І. Хаханова, доктора технічних наук, професора кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки, декана факультету комп'ютерної інженерії й управління, IEEE Computer Society Senior and Golden Core Member, академіка Академії наук прикладної радіоелектроніки.
  • Публікація
    Терещенко Олексій Іванович
    (ХНУРЕ, 2006)
    Біобібліографічний покажчик, що пропонується, присвячений 80-річчю від дня народження та 55-річчю наукової та педагогічної діяльності - відомого вченого, професора, доктора технічних наук Олексія Івановича Терещенка.
  • Публікація
    Подземная радиосвязь в шахтах
    (ХНУРЭ, 2011) Яцышин, В. И.
    Библиографический указатель составлен по материалам публикаций, отражающих проблему распространения радиоволн в поглощающей толще горных пород и в подземных выработках шахт и рудников. Ретроспектива представленных изданий – с 1908 по 1990 год включительно. Цель данного издания устранить существующий на настоящий момент информационный пробел и ознакомить широкую научную общественность с работами в области подземной радиосвязи для обеспечения дальнейших исследований и разработок по этой тематике. Издание включает описания опубликованных документов: статьи из тематических и научно-технических сборников, статьи из периодической печати, материалы научных конференций и семинаров и неопубликованных – депонированные рукописи и диссертации.
  • Публікація
    Невлюдов Ігор Шакірович
    (ХНУРЕ, 2011)
    Біобібліографічний покажчик відображає праці І. Ш. Невлюдова, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри технології та автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів ХНУРЕ
  • Публікація
    Левикін Віктор Макарович
    (2005)
    Мета даного покажчика - відобразити наукові праці вченого. До складу покажчика увійшли навчальні посібники, статті, автореферати дисертацій, автор. свідоцтва, депоновані рукопісі, доповіді, навчально-методичні матеріали. Література розташована в хронологічному порядку, у межах року- за видами видань та за алфавітом.
  • Публікація
    Кащеєв Борис Леонідович
    (ХНУРЕ, 2010)
    Мета даного покажчика – ознайомити читачів з багатоплановою науковою діяльністю Б. Л. Кащеєва, відобразити його праці. До складу покажчика увійшли статті, навчальні посібники, монографії, публікації англійською мовою, державні стандарти СРСР.
  • Публікація
    Дисертації, захищені у Харківському національному університеті радіоелектроніки (1965-2010)
    (ХНУРЕ, 2010)
    Видання науково-допоміжного анотованого бібліографічного покажчика присвячено 80-річчю від дня заснування Харківського національного університету радіоелектроніки.До складу покажчика увійшли дисертації, які були захищені в університеті протягом 45 років (1965-2010).
  • Публікація
    Дзюндзюк Борис Васильович
    (ХНУРЕ, 2013)
    Біобібліографічний покажчик відображає праці Б. В. Дзюндзюка, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри охорони праці Харківського національного університету радіоелектроніки. Метою даного покажчика є ознайомлення читачів з багатоплановою науковою діяльністю професора Б. В. Дзюндзюка, відображення його праць, створених більше ніж за 45 років плідної роботи в ХНУРЕ. До складу покажчика увійшли як опубліковані документи (підручники та навчальні посібники, статті з періодичних видань, матеріали конференцій і семінарів, авторські свідоцтва та патенти), так і неопубліковані (депоновані рукописи, звіти про НДР, дисертації й автореферати тощо).
  • Публікація
    Гордієнко Юрій Омелянович
    (ХНУРЕ, 2010)
    До складу покажчика увійшли бібліографічні описи опублікованих і неопублікованих праць, навчальних посібників, монографій, патентів, авторських свідоцтв, дисертацій і авторефератів дисертацій, статей із періодичних видань, депонованих рукописів, матеріалів наукових конференцій і публікацій англійською мовою.
  • Публікація
    Бондаренко Михайло Федорович
    (ХНУРЕ, 2006)
    Біобібліографічний покажчик, що пропонується, присвячений 60-річчю від дня народження та 35-річчю науково- педагогічної діяльності. Мета даного посібника- відобразити наукові праці вченого. До складу покажчика увійшли статті, навчальні посібники, монографії, депоновані рукописи, тези доповідей, матеріали конференцій, авторські свідоцтва та наукова школа.
  • Публікація
    Бих Анатолій Іванович
    (ХНУРЕ, 2012)
    Біобібліографічний покажчик відображає праці А. І. Биха, доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри біомедичних електронних пристроїв та систем (БМЕ) Харківського національного університету радіоелектроніки.Метою даного покажчика є ознайомлення читачів з багатоплановою науковою діяльністю професора А. І. Биха, відображення його праць, створених більше ніж за 45 років плідної роботи у ХНУРЕ. До складу покажчика увійшли як опубліковані документи (монографії, підручники та навчальні посібники, статті з періодичних видань, матеріали конференцій і семінарів, авторські свідоцтва та патенти), так і неопубліковані (депоновані рукописи, звіти про НДР, дисертації й автореферати тощо).