Please use this identifier to cite or link to this item: https://openarchive.nure.ua/handle/document/12330
Title: Реалізація дистанційного навчання на платформі Moodle з дисципліни «фізичне виховання» в закладі вищої освіти технічного профілю
Authors: Церковна, О. В.
Єгорова, О. В.
Строкач, С. Г.
Keywords: дистанційне навчання
Moodle
фізичне виховання
освітні технології
Issue Date: 2020
Publisher: ХДАФК
Citation: Церковна О. В. Реалізація дистанційного навчання на платформі Moodle з дисципліни «фізичне виховання» в закладі вищої освіти технічного профілю / О. В. Церковна, О. В. Єгорова, С. Г. Строкач // Науково-методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури і спорту: збірник наукових праць [Електронний ресурс]. – Харків : ХДАФК, 2020. Випуск 4. – С. 88–93.
Abstract: Використання електронного навчання в університеті з застосуванням дистанційних освітніх технологій в наш час є особливо актуальним. В статті розглядається досвід реалізації дистанційного курсу з дисципліни «Фізичне виховання» на платформі Moodle в Харківському національному університеті радіоелектроніки, описані принципи проектування курсу, його зміст та особливості користування. Використання даного курсу дозволяє дистанційно навчати студентів, робити навчання безперервним та мобільним.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/12330
Appears in Collections:Кафедра фізичного виховання та спорту (ФВС)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Tser5.docx152.09 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.