Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://openarchive.nure.ua/handle/document/4608
Назва: Адаптація грід інфраструктури РІНАНУ до передачі та обробки великих масивів радіоастрономічних даних
Автори: Захаренко, В. В.
Ткачев, В. Н.
Кулишенко, С. Ф.
Кулишенко, Д. Ф.
Яровой, О. Г.
Ключові слова: радіоджерела
розподілена обробка даних
спостереження
веб-каталог
спеціалізована віртуальна обсерваторія
CUDA
Дата публікації: 2012
Видавництво: РІ НАНУ
Бібліографічний опис: Адаптація грід інфраструктури РІНАНУ до передачі та обробки великих масивів радіоастрономічних даних [Текст] : звіт про НДР, шифр «GRID12» / Радіоастрономічний інститут НАН України; керівн. В.В. Захаренко, вик. В.М. Ткачов [та ін.]. – Х.: 2012. – 29 с. –№ держреєстр. 0112U004104.
Короткий огляд (реферат): Мета проекту. Розвиток використання грід-технологій для обробки даних радіоастрономічних спостережень та апробація використання програмних засобів для обробки астрономічних (оптичних) даних в умовах гріда. Розробка програмного забезпечення, яке застосовує можливості CUDA технологій для паралельної обробки радіоастрономічних даних. Продовження створення віртуальної радіоастрономічної грід-обсерваторії на базі існуючого каталогу радіоджерел в декаметровому діапазоні в плані розширення розділами блискавок Сатурну і даними обробки сигналів пульсарів. Модернізація існуючого кластеру РІ НАНУ: збільшення місткості сховищ даних та розвиток обчислювальних можливостей за рахунок застосування GPU процесорів. Шляхи створення каналу зв’язку РІ НАНУ з обсерваторією УТР-2.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://openarchive.nure.ua/handle/document/4608
Розташовується у зібраннях:Кафедра електронних обчислювальних машин (ЕОМ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
RG-2012-Main-RINANU.pdf2.29 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.