Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3371
Title: Канал вимірювання похилої дальності літальних до апаратів з використанням частот міжмодових биттів та можливістю пошуку, формування і обробки зображення ЛА
Authors: Коломійцев, О. В.
Балабуха, О. С.
Васильєв, Д. Г.
Дорошенко, Ю. І.
Козіна, О. А.
Луковський, О. Я.
Наконечний, В. С.
Рубан, И. В.
Сачук, І. І.
Шостак, А. В.
Keywords: літальні апарати
Issue Date: 2011
Publisher: Укрпатент
Citation: Рубан І.В., Коломійцев О.В., Болюбаш О.О., Васильєв Д.Г. та ін. Канал вимірювання похилої дальності літальних до апаратів з використанням частот міжмодових биттів та можливістю пошуку, формування і обробки зображення ЛА. G01 S 17/42, G01 S 17/66.Патент України на корисну модель № 61880 – № u201104769; Заяв. 18.04.2011; Опубл. 25.07.2011; Бюл. № 14. – 14 с.
Abstract: Канал вимірювання похилої дальності до літальних апаратів з використанням частот міжмодових биттів та можливістю пошуку, формування і обробки зображення ЛА містить керуючий елемент, блок керування дефлекторами, лазер з накачкою, селектор подовжніх мод з багаточастотним розділенням каналів (СПМБРК), призми для частоти міжмодових биттів , перемикач для частот міжмодових биттів і , передавальну оптику, приймальну оптику, фотодетектори, широкосмуговий підсилювач, модифікований інформаційний блок для інформаційного взаємозв'язку з літальним апаратом (ЛА) та формування і обробки його зображення, резонансні підсилювачі, настроєні на відповідні частоти міжмодових биттів, формувач імпульсів, тригер "1"|"0", схему "і", лічильники, фільтр із заданою смугою пропускання, детектор, диференційовну оптику, підсилювач, фільтр, диференційовні ланцюжки, випрямлячі, електронно-цифрову обчислювальну машину та блок відображення вимірювальної інформації про похилу дальність R до ЛА. Після СПМБРК замість блока дефлекторів введено модифікований блок дефлекторів.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/3371
Appears in Collections:Кафедра електронних обчислювальних машин (ЕОМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
p15.pdf406 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.