Звіти з НДР : [27] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 27
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Звіт про науково-дослідну роботу № 232 Теорія й проектування енергозберігаючих цифрових обчислювальних систем на кристалах, що моделюють і підсилюють функціональні можливості людиниБондаренко, М. Ф.; Хаханов, В. І.
2015Звіт про науково-дослідну роботу № 268 Персональний віртуальний кіберкомп’ютер та інфраструктура аналізу кіберпросторуЧумаченко, С. В.; Хаханов, В. І.
2016Отчет о научно-исследовательской работе № 285 Практическая реализация алгоритв цифровой первичной обработки метеосигналов и измерения их параметров в ДМРЛ на основе программируемых логических интегральных схемШифрин, Я. С.
2014Звіт про науково-дослідну роботу № 259 Мультипроцесорна система пошуку, розпізнавання та прийняття рішень для інформаційної комп'ютерної екосистемиХаханов, В. І.; Чумаченко, С. В.
2014Звіт про науково-дослідну роботу № 279 Розробка методів та інформаційно-аналітичних систем обліку і експрес-діагностики студентів з особливими освітніми потребамиАврунін, О. Г.; Носова, Т. В.
2014Звіт про науково-дослідну роботу №278-1 Розробка бази даних розсіяних та потенційних параметрів формування джерел токсичності на великих площах важкодоступної місцевостіБих, А. І.; Висоцька, О. В.
2014Звіт про науково-дослідну роботу №277 Создание экспериментальных образцов компонентов микросистемной техники для производств с интеллектуальными свойствами и их внедрениеНевлюдов, И. Ш.; Филипенко, А. И.
2015Звіт про науково-дослідну роботу №276 Розроблення систем та технологій спостереження, навігації та радіомоніторингу рухомих об'єктів та зв'язку з підвищеною ефективністюЛеховицький, Д. І.; Шифрін, Я. С.
2015Звіт про науково-дослідну роботу № 274 Теоретичне обґрунтування та створення концепції діагностики та прогнозування функціонального стану людини з використанням інформаційних технологійБих, А. І.; Порван, А. П.
2015Звіт про науково-дослідну роботу № 273 Нейро-фаззі системи для поточної кластеризації та класифікації послідовностей даних за умов їх викривленості відсутніми та аномальними спостереженнямиБодянський, Є. В.; Плісс, І. П.
2015Звіт про науково-дослідну роботу № 272 Моделі і методи аналізу та інтерпретації динамічних процесівПутятін, Є. П.; Ляшенко, В. В.
2014Звіт про науково-дослідну роботу №267 Фізичні моделі та інструментарій для 3-D візуалізації взаємодії низькоінтенсивного електромагнітного поля з мікро- та нанооб'єктами різної фізичної природи та біосередовищами (кров)Чурюмов, Г. І.; Екезлі, А. І.
2014Звіт про науково-дослідну роботу №264 Розробка теорії та принципів побудови мозкоподібних структурШабанов-Кушнаренко, С. Ю.; Вечирская, И. Д.
2012Звіт про науково-дослідну роботу №263 Перспективні технології та засоби спостереження, навігації та радіомоніторингу в інтегрованих інформаційних системах управління динамічними об'єктамиЛеховицький, Д. І.; Шифрін, Я. С.
2012Звіт про науково-дослідну роботу №262 Розвиток, стандартизація, уніфікація, удосконалення та впровадження інфраструктури відкритих ключів (включаючи національну систему електронного цифрового підпису) на внутрішньодержавному та міжнародному рівняхГорбенко, І. Д.; Халімов, Г. З.
2013Звіт про науково-дослідну роботу №258-1 Фізичні основи поширення потужних квазі-параболічних УКІ в оптичних волокнах для систем дистанційного застосування УКІСухоіванов, І. О.; Якушев, С. О.
2013Звіт про науково-дослідну роботу №256-1 Проблеми трансформації ідентичності у процесах глобалізації та інформатизації суспільстваШтанько, В. І.; Тіхонова, Л. А.
2012Звіт про науково-дослідну роботу №255 Новітні концепція та метод побудови високочутливої нанотехнологічної сенсорної системи контролю та функціональної діагностики біооб'єктівРожицький, М. М.; Сніжко, Д. В.
2013Звіт про науково-дослідну роботу №254 Розробка моделей, методів та інструментальних засобів структурно топологічної і параметричної оптимізації територіально розподілених системПетров, Е. Г.; Пісклакова, В. П.
2013Звіт про науково-дослідну роботу №253 Дослідження тонкої структури розподілів елементів орбіт малих тіл сонячної системи (комет, астероїдів і метеороїдів)Волощук, Ю. І.; Коломиец, С. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 27