Автореферати : [394] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 394
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Моделі і методи управління мультисервісними мережами з елементами штучного інтелекту 2012Дуравкін, Є. В.
2018Методи управління трафіком із забезпеченням відмовостійкості та мережної безпеки на основі використання динамічних тензорних моделей телекомунікаційних системЄременко, О. С.
2018Метод планування виконання завдань з управління телекомунікаційними мережами на основі вирішення задач нелінійного булевого програмуванняКурцев, М. С.
2018Система експрес-діагностики гестозу вагітних.Баган, С. О.
2008Автоматизация расчётов нестационарных тепловых режимов при проектировании одноблочных радиоэлектронных аппаратовСинотин, А. М.
2018Методи просторово-часового доступу у перспективних системах мобільного зв'язкуМоскалець, М. В.
2018Удосконалення методів обробки сигналів та зображень у мультимедійних стрілецьких тренажерахБєляєв, О. В.
2018Моделі та методи кубітного тестування цифрових пристроїв на основі memory-driven структур данихЄмельянов, І. В.
2018Метод прив'язки безпілотних літальних апаратів з використанням кореляційно-екстремальних систем навігації в умовах появи хибних об'єктів на поточному зображенніЄрьоміна, Н. С.
2018Моделі та методи ієрархічно-координаційної маршрутизації в програмно-конфігурованих телекомунікаційних мережахНевзорова, О. С.
2018Математичне моделювання та обчислювальні методи дослідження ергатичних систем з динамічним захистомМохаммад, Ракан Абед Алнабі Альджаафрех
2018Моделі і методи кіберфізичного комп'ютингу для цифрового моніторингу та хмарного управління університетомМіщенко, О. С.
2018Методи забезпечення електромагнітної сумісності при когнітивному розподілі ресурсів в мережах мобільного зв'язкуКоляденко, О. В.
2015Геометричне моделювання візерунків поліграфічного захисту цінних паперів лініями зі змінною кривиноюЧеломбітько, В. Ф.; Chelombitko, V. F.
2005Мультіагентні технології інтеграції гетерогенних інформаційних систем і розподілених баз данихФилатов, В. А.
2018Інформаційна технологія розробки лінійок програмних продуктів на основі методів та засобів доменного моделюванняМартінкус, І. О.
2018Підвищення якості мобільного зв'язку в системах нових поколінь на основі використання методів адаптаціїАбдурахман, Ахмед Ісса Алі
2018Моделі, методи та інформаційні технології раннього виявлення розладнань в нестаціонарних квазіперіодичних процесахНечипоренко, А. С.
2017Моделі та методи маршрутизації трафіку в телекомунікаційних мережах з урахуванням вимог інформаційної безпекиЧакрян, В. Х.
2017Методи оптимізації процесу фрагментації контенту в пірингових файлообмінних мережахПоповська, К. О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 394