Автореферати : [368] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 368
Issue DateTitleAuthor(s)
2018Моделі та методи кубітного тестування цифрових пристроїв на основі memory-driven структур данихЄмельянов, І. В.
2018Метод прив'язки безпілотних літальних апаратів з використанням кореляційно-екстремальних систем навігації в умовах появи хибних об'єктів на поточному зображенніЄрьоміна, Н. С.
2018Моделі та методи ієрархічно-координаційної маршрутизації в програмно-конфігурованих телекомунікаційних мережахНевзорова, О. С.
2018Математичне моделювання та обчислювальні методи дослідження ергатичних систем з динамічним захистомМохаммад, Ракан Абед Алнабі Альджаафрех
2018Моделі і методи кіберфізичного комп'ютингу для цифрового моніторингу та хмарного управління університетомМіщенко, О. С.
2018Методи забезпечення електромагнітної сумісності при когнітивному розподілі ресурсів в мережах мобільного зв'язкуКоляденко, О. В.
2015Геометричне моделювання візерунків поліграфічного захисту цінних паперів лініями зі змінною кривиноюЧеломбітько, В. Ф.; Chelombitko, V. F.
2005Мультіагентні технології інтеграції гетерогенних інформаційних систем і розподілених баз данихФилатов, В. А.
2018Інформаційна технологія розробки лінійок програмних продуктів на основі методів та засобів доменного моделюванняМартінкус, І. О.
2018Підвищення якості мобільного зв'язку в системах нових поколінь на основі використання методів адаптаціїАбдурахман, Ахмед Ісса Алі
2018Моделі, методи та інформаційні технології раннього виявлення розладнань в нестаціонарних квазіперіодичних процесахНечипоренко, А. С.
2017Моделі та методи маршрутизації трафіку в телекомунікаційних мережах з урахуванням вимог інформаційної безпекиЧакрян, В. Х.
2017Методи оптимізації процесу фрагментації контенту в пірингових файлообмінних мережахПоповська, К. О.
2017Розвиток теорії та удосконалення систем автономної навігації мобільних наземних роботів у недетермінованих середовищахСергієнко, О. Ю.
2017Структурний синтез просторово-розподілених надширокосмугових радіометричних комплексів Тимощук, О. М.
2017Технологія виробництва детекторних модулів радіаційного випромінювання Проценко, М. А.
2017Методи балансування навантаження у розподілених системах з урахуванням самоподібних властивостей вхідних потоків Іванісенко, І. М.
2017Резонаторні та хвилеводні методи виміру діелектричної проникності слабо та сильно поглинаючих середовищ в мікрохвильовому діапазоні Шубний, О. І.
2017Моделі, методи та інтелектуальна інформаційна технологія аналізу неоднорідних послідовностей Бабій, А. С.
2017Вдосконалення систем метеорного радіозв'язку шляхом використання в них шумоподібних сигналів Шандаренко, Р. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 368